armored warfare gra o czołgach

Armored Warfare

Oceń grę:

Armored Warfare 5.00/5 (100.00%) 2 ocen

Graj

Armored Warfare to sieciowa gra akcji, w której obejmujemy kontrolę nad współczesnym czołgiem lub wozem bojowym. Za tytuł odpowiedzialne jest doświadczone studio deweloperskie Obsidian Entertainment.

W Armored Warfare, podobnie jak w World of Tanks, obejmujemy dowództwo nad kilkudziesięciotonową, żelazną bestią. Naszym głównym zadaniem jest walka z przeciwnikiem i rozwój własnych pojazdów. W przeciwieństwie do wspomnianej gry studia Wargaming.net, w Armored Warfare kontrolujemy współczesne pojazdy bojowe.

5 klas, 5 sposobów na sukces

W Armored Warfare pojazdy są podzielone na pięć klas. Podstawową jest czołg przeznaczony do bezpośredniej walki w polu. To właśnie one stanowią główną siłę natarcia. Znajdziemy wśród nich takie monstra, jak M1 Abrams czy też T-80.

darmowe gry o czołgach

Równie ważną klasą są czołgi lekkie, które pełnią na polu bitwy funkcję zwiadu, jak również wsparcia dla swoich większych kolegów. Poważna potyczka nie może się odbywać także bez niszczycieli czołgów. Klasa ta pozostaje w ukryciu, by jednym celnym strzałem wyeliminować wrogi cel.

Funkcję zwiadowczo-wspierającą pełnią także bojowe wozy piechoty. To właśnie one posiadają największe pole widzenia i są najtrudniejsze do wykrycia dla przeciwnika. Ostatnią z dostępnych klas są działa samobieżne, które z kilku kilometrów potrafią przesądzić o losach bitwy.

Walcz tak, jak chcesz

Armored Warfare oprócz klasycznych potyczek z żywym przeciwnikiem oferują również scenariusze PvE, w których maksymalnie pięciu graczy ściera się z przeważającymi siłami wroga, kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję. Dzięki zróżnicowaniu trybów gra nie nudzi się nawet po wielu godzinach.

armored

Armored Warfare to zręcznościowa gra akcji, jednak zachowała część elementów charakterystycznych dla symulacji. To właśnie dzięki temu rodzaj wystrzeliwanych pocisków czy kąt wystrzału ma niebagatelne znaczenie podczas wymiany ognia.

Wraz z kolejnymi zestrzelonymi przeciwnikami gracz zdobywa doświadczenie i pieniądze, które następnie może przeznaczyć na opracowywanie nowych technologii, odkrywanie nowych pojazdów czy trening własnej załogi.

blog comments powered by Disqus