arena mody gra dla dziewczyn

Arena Mody

Oceń grę:

Arena Mody 4.56/5 (91.11%) 9 ocen

Graj

Interesujesz się światem mody? Ta gra jest dla Ciebie. Stwórz swoją własną postać i bierz udział w wielu pojedynkach modowych. Sława i pieniądze czekają zacznij grać już teraz.
Kobieta, którą tworzysz musi się przez cały czas rozwijać, to gwarancja popularność i sukcesu. Trzeba ubrania dobierać w taki sposób żeby nasza postać wyglądała gustownie i oczywiście modnie. W grze Arena Mody nie tylko zajmujemy się samą postacią, ale również jej domem. Zaprojektuj wnętrze domu w taki sposób żeby pasowało do Ciebie. Może to być przepych i luksus, ale może również być skromnie i swojsko.

miasteczko w grze dla dziewczyn - arena mody pl

Prawdziwa gwiazda mody nie może zapomnieć o swoich zwierzaku. To jak on będzie ubrany będzie rzutowało na cały obraz nasze postaci. Nietypowe, ciekawe, zaskakujące kreacje dla zwierzaka to coś, czego potrzebujesz. Modna kobieta nie będzie samotna, dlatego szybko znajdziesz chłopaka.

przestronna szafa, ubierz swoją modelkę modnie i na czasie

Odkrywaj świat mody

Gra pozwala bawić się modą. Z jednej strony wymyślamy coraz to nowsze stroje, ale z drugiej strony poznajemy świat mody od środka. Zapoznamy tam wiele osób interesujących się tak samo modą jak my. Arena Mody przeznaczona jest dla kobiet, ale nikt nie powiedział, że mężczyzna nie może grać w taką grę.

blog comments powered by Disqus