Anger of Kingdoms ciekawa gra przeglądarkowa

Anger of Kingdoms

Oceń grę:

Anger of Kingdoms 3.90/5 (78.00%) 10 ocen

Graj

Anger of Kingdoms to gra stworzona przez bułgarskie studio developerskie Heamimont Games. W grze przenosimy się do fantastycznego świata Equiada. Naszym zadaniem jest rozwój królestwa oraz toczenie zażartych bitew.

Gracz ma do wyboru dwa główne tryby rozgrywki i aż 30 różnych scenariuszy.

Tryb strategiczny– wybierajmy jedną z trzech głównych nacji: Ludzi, Darklingów, Foresterów. Te nacje walczą o władzę i kontrolę na pięcioma mniejszymi rasami takimi jak: Trolle, Smoki, Elfy, Cienie, Nomadowie.

Tryb adventure mode– dla każdego gracza do wyboru jest grupa herosów. Mamy ich 12 między innymi: Battle, Angel, Sharoshooter, Axe Master. W tym trybie pojawia się wątek fabularny. Odkrywamy mroczne sekrety rządzących światem Equiada, w tym historię upadku sławnych wodzów, wydarzeń mających wpływ na powstanie mitycznych kreatur i ras. Bohaterowie prowadzeni przez graczy zdobywają doświadczenie i awansują na kolejne poziomy. Mogą również korzystać z czarów i mocniejszych uderzeń.

Grafika Anger of Kingdoms

Oprawa graficzna jest na zadowalającym poziomie. Twórcy gry stworzyli zróżnicowane środowisko jak i budynki. Dźwięki w grze też są na dobrym poziomie. W zależności od tego, jaką rasę wybierzemy taki będziemy mieli podkład dźwiękowy. Interfejs jest dość łatwy do opanowania i znajduje się na samym dole ekranu. Dla urozmaicenia rozgrywki wprowadzony opcję wieloosobową. Pozwala to na granie maksymalnie ośmiu graczom. Można grać przez sieć lokalną albo przez Internet.

Gra Anger of Kingdoms ma same pozytywne komentarze wśród graczy. Bardzo dużo osób gra w tę wyjątkową grę. Można przenieść się do niesamowitego świata pełnego magii. Miłośnicy gier RTS będą nią zachwyceni. Oprawa graficzna, dźwiękowa jak i fabuła dają nam wiele radości z grania. Nie bez przyczyny jest to najlepsza gra, jaka kiedykolwiek została wydana na komputer klasy PC. Dopracowane są najdrobniejsze szczegóły. Jeśli masz wolny czas i chcesz go dobrze spożytkować to Anger of Kingdoms jest idealna dla Ciebie. Baw się sam albo ze swoimi znajomymi.

blog comments powered by Disqus