22 czerwca 2016

Albion Online: Nowy Świat Wyspy Królewskie oraz Rubieże

W Albion Online pojawi się całkiem nowa lokacja, będą to Wyspy Królewskie oraz Rubieże. Wszystko przez graczy, którzy się tego domagali.

Twórcy odpowiedzialni za Albion Online postanowi spełnić ich życzenia i stworzyć zupełnie nowy świat gry. Nowa przeprojektowana mapa świata zostanie udostępniona graczom wraz z początkiem Ostatecznej Bety tego lata. Czyli za około miesiąc.

Jak będą wyglądać nowe światy? Wyspy Królewskie to dwie wyspy na wybrzeżu Albionu, obie skolonizowane przez Królewskie Siły Ekspedycyjne. W tym rejonie świata znajdziemy głównie strefy zielone, żółte i czerwone. Nie będzie tam terytoriów do zdobycia, co uczyni Wyspy idealnym miejscem na spokojniejsze PvP w mniejszej skali. Wyspy królewskie oferują dostęp do surowców nawet 7 poziomu, jednakże najczęściej spotykanymi złożami będą towary poziomu 4 oraz 5.
Z kolei Rubieże to oddzielny kontynent złożony w pełni z czarnych stref, wielkością przerastający obie Wyspy Królewskie łącznie. To tu wszystkie gildie zawłaszczają terytoria i prowadzą brutalne wojny i walki na śmierć i życie. Będzie to ciekawe miejsce pełne skarbów. Rubieże są miejscem obfitującym w surowce najlepszej jakości oraz drogocenne skarby.

Miłego zwiedzania!

źródło: mmorank.pl

blog comments powered by Disqus