gry mmo - ainon

Aion

Kategorie: Akcji, Do pobrania, MMOrpg

Oceń grę:

Aion 3.25/5 (65.00%) 4 ocen

Graj

Twórcy Aion chyba naprawdę myślą, że odwalili kawał dobrej roboty, bo produkt mimo wszystko się sprzedaje, gracze są niby zadowoleni, a oni mogą na koniec dnia zapalić cygaro przy kominku pijąc Whisky i mówić do siebie „ajm de miszcz”. W rzeczywistości tak dobrze niestety nie jest. Klimat Fantasy powoli przejada się graczom, a sama fabuła jest po prostu powtarzalna. W świecie Aion dochodzi do rozłamu, gdzie po ogromnym kataklizmie cały świat dzieli się na dwie frakcje – nudne jak flaki z olejem i oklepane jak mata przez pana Najmana. Zadaniem gracza jest wykonywanie misji, rozbudowa swojej postaci, rekrutowanie innych graczy. Jednym słowem nic nowego.

Spore zainteresowanie

Mimo wszystko produkt o nazwie Aion cieszy się sporym zainteresowaniem, a to za sprawą ciekawego silnika graficznego oraz zaufania do producenta. Wiadomo nie od dzisiaj, że firma NCsoft jest liderem jeśli chodzi o gry Fantasy. Stworzyła do tej pory znakomite produkty, jednak kiedy twórcy doszli do wniosku, że to się powoli przejada, postanowili znów wydać coś nowego. Wydali Aion, gra niesie za sobą zainteresowanie, ale kogo to obchodzi gdy produkt jest nieciekawy? Nasi redaktorzy spędzili na graniu w Aion całe dwie godziny i po upływie tego czasu wiemy, iż to nie jest propozycja dla nas. Mimo, iż sam klimat w tej grze jest nawet ciekawy, to niestety nudny olejny flak skutecznie odpędza nas od monitora komputera.

Zawiłość, którą lubią gracze

Aion jest grą zawiłą. Musimy ciągle wykonywać jakieś misje i dzięki temu cała fabuła ma jakikolwiek sens. Niestety, ale po 10 – 12 godzinach młucenia w Aion dochodzimy do wniosku, że wszystko zaczyna się powtarzać i fabuła w tym momencie przestaje mieć sens. Nawet to zdanie nie ma sensu, ale wyraża wszystko, co ma nam do zaproponowania produkt Aion.

Krótka opinia o Aion:

Ajm nat de miszcz, więc nasza opinia jest prosta. Gra oczywiście ciekawa, ale tylko w kilku miejscach. Nie skupiajcie się na naszej opinii, ponieważ powinniście sami poznać tą grę, zanim … ją olejecie. Grafika na plus, muzyka na minus, fabuła na minus, większość aspektów jest niestety na minus. Od nas słabe 3/10, ponieważ na słabsze oceny zasługują „ananaski”, a Aion to nie „ananasek”, tylko podgnity banan, który leżał już na wszystkich stołach w domu.

Aion wymagania sprzętowe:

Wymagania minimalne Zalecane wymagania
 • Procesor: Intel Pentium 4 2.8GHz / AMD Sempron 2800+ lub lepszy
 • Karta Graficzna: Nvidia GeForce 6800 GT / ATI Radeon X800 XL lub lepsza
 • DirectX: wersja 9.0c
 • RAM: 1 GB RAM
 • Miejsce na Dysku: 40 GB
 • System operacyjny: Windows? XP, Windows Vista SP 2, Windows? 7 lub Windows 8
 • Procesor: Intel Core 2 Duo E7500 2.93GHz / AMD Phenom II X2 550 lub lepszy
 • Karta Graficzna: Nvidia GeForce 9800 GT /ATI Radeon HD 4850 lub lepsza
 • DirectX: wersja 9.0c
 • RAM: 4 GB RAM
 • Miejsce na Dysku: 40 GB
 • System operacyjny: Windows? XP SP3, Windows Vista SP 2, Windows? 7 lub Windows 8

blog comments powered by Disqus