age of wulin - darmowa gra akcji

Age of Wulin

Kategorie: Akcji, Do pobrania

Oceń grę:


Graj

Age of Wulin jest jedną z tych gier, która może zawładnąć graczem przez kilka dobrych godzin. O czym dokładnie piszemy? Piszemy o tym, iż produkt sam w sobie jest bardzo uzależniający i jeśli mamy go porównać do innych gier, to Tibia będzie wspaniałym przykładem. Cała rozgrywka polega na prowadzeniu klanu. Klan tworzymy poprzez werbowanie innych graczy. Każdy gracz prowadzi indywidualnie swojego bohatera, rozwija jego umiejętności oraz przede wszystkim dba o jego potrzeby. Jeśli pamiętacie grę Wiedźmin, to w Age of Wulin spotkacie bardzo wiele podobieństw do tej kultowej, Polskiej gry. Tak samo jak w grze Wiedźmin, tak samo tutaj możemy prowadzić bardzo burzliwe życie, które w 5% składa się z picia … alkoholu. Nasz bohater może rozwijać swoje umiejętności drinkowania, ale …

… zaraz, zaraz. Nie samym piciem człowiek żyje!

Porwania, napady i mnóstwo krwi!

Jeśli kochacie gry z serii Grand Theft Auto, to pokochacie Age of Wulin, która jest bardzo podobna do dzieła Rockstar Nortf. AoW to gra, gdzie musimy prowadzić bardzo gangsterski tryb życia. Porwania, napady, rozlew krwi to obrazki, które gracz będzie oglądał codziennie i nie ma tutaj znaczenia, czy chodzi o porwania swojego wrogiego konkurenta, czy swojego własnego kompana w klanie. Jednym z najważniejszych zmysłów, jakie musi posiadać gracz jest zmysł taktyczny. Podobnie jak w przypadku innych gier, tak samo tutaj musimy się zmierzyć z wrogami, ale nie będziemy w stanie sobie z nimi poradzić, dopóki nie obierzemy odpowiedniej taktyki. Bardzo wielu graczy chwali sobie tą produkcję za mnogość technik walki swojego bohatera. Gra sama w sobie polega na samorozwoju, więc nie będziemy stać w miejscu. Ciągła dynamika, wspaniałe scenerie – rodem z filmu zapewnią nam rozrywkę na długie godziny. Pamiętajmy, że w zależności od typu bohatera, możemy go rozwijać na swój sposób. W zależności od rodzaju stylu, np yin albo yang będziemy dostawać bonus od trenowania w innym środowisku, np. shaolin szybciej lvluje skille w jaskiniach, a scholars w pobliżu wody. Oprócz normalnych skilli mamy też z rodzaju QiGong, służące do biegania po ścianach/wodzie itp, tych nie trzeba lvlować, w większych instancjach możemy dostać ich ulepszone wersje. W skrócie: W zależności od miejsca, które sobie wybierzemy, możemy trenować swojego bohatera na wiele sposobów.

Nudy? A daj Pan spokój!

Mnóstwo graczy w sieci to osoby wielce wybredne, które nie zagrają w grę mającą słabe noty. W przypadku Age of Wulin noty słabej wystawić się po prostu nie da. Bardzo ciekawa grafika, rozbudowany interfejs oraz masa niespodzianek czekająca na nas dosłownie na każdym zakątku powodują, że gra jest ciekawa, wciągająca i bardzo dopracowana. W odróżnieniu od innych produkcji nie spotkamy tutaj nudy. Co chwilę w grze dzieje się coś ciekawego, zatem warto zainteresować się tworzeniem swojego własnego klanu i walką z wrogami.

Krótka opinia o Age of Wulin:

Age of Wulin zaskakuje i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie spotkamy się tutaj z nudą czy oklepaną formułą gry. Wszystko jest maksymalnie dopracowane, aby gracz mógł się poczuć maksymalnie dopieszczony. O ile od strony muzycznej możemy się przyczepić do zbyt małego wyboru dźwięków, o tyle jeśli chodzi o grafikę, to nie powinniśmy absolutnie narzekać. Age of Wulin posiada swój unikalny, kapitalny klimat, który powoduje, iż chce nam się więcej, więcej i więcej. Rozlew krwi, wspaniała charakterystyka postaci – nota 9/10 doskonale oddaje obraz gry.

  • Plusy:
  • grywalość;
  • integracja z innymi graczami;
  • sterowanie;
  • grafika;
  • nieszablonowy styl produkcji.
  • Minusy:
  • muzyka;
  • plansza.
blog comments powered by Disqus