darmowa gra 4Story

4Story

Kategorie: Akcji, Do pobrania, MMOrpg

Oceń grę:

4Story 3.00/5 (60.00%) 5 ocen

Graj

W sieci można się spotkać z opinią, iż gra 4Story jest nieudolną kopią innej wspaniałej propozycji – WoW. Po przeanalizowaniu całej gry, sprawdzeniu jej fabuły i możliwości można jednak dojść do wniosku, iż 4Story nie jest żadną kopią WoW’a, ale wspaniałym produktem, który może wciągnąć graczy na dobre kilka dni przed ekrany komputera. Gra wydaje się prosta. Prosta grafika, dosyć ciekawa muzyka. Rozgrywka rozpoczyna się od zalogowania na stronie producenta, a następnie wybrania postaci. Tutaj wybór mamy spory, ponieważ każda osoba postać ma inną charakterystykę, inny wygląd oraz przede wszystkim możliwości. Podobnie jak w przypadku innych gier mmo, tak samo tutaj mamy możliwość, a raczej konieczność rozwoju swojego gracza. Ciekawostką jest fakt, że gra oferuje nam wiele postaci, ale nie mamy wpływu na wybór płci. Jeśli wybierzemy żeńską postać, to będziemy musieli nią grać, zaś jeśli nasz wybór padnie na mężczyznę, to ten stan rzeczy także nie ulegnie zmianie.

I co? Znowu magia?

Istotnie, znowu magia. Gry magiczne są dzisiaj w cenie i każdy gracz na świecie się nimi interesuje. W porównaniu do innych produkcji, 4Story charakteryzuje się wspaniałą fabułą, której na próżno szukać wśród innych gier. Naszym zadaniem jest nie tylko walka z wrogami, ale przede wszystkim bronienie swojego własnego terytorium. Smaczku całej grze dodają misje poboczne, które musimy wykonywać, aby stale podnosić umiejętności swojego bohatera. W miarę rozwoju rozgrywki nasz bohater jest już na tyle doświadczony, że może toczyć boje z najtrudniejszymi przeciwnikami.

Taktyka – klucz do wygranej

4Story to nie tylko gra, w której możemy się wcielić w jednego z wielu bohaterów i podobnie jak w innych grach toczyć boje. 4Story to przede wszystkim gra taktyczna, czyli przeznaczona dla osób kochających wyzwania, bitwy oraz mocne wrażenia. Producenci bardzo się postarali i stworzyli niezwykle przyjemną fabułę, która wciąga i gwarantuje, iż gracz posiedzi sobie przed komputerem przez dobre kilka godzin.

Taktyka, taktyka, taktyka. Taktyka ma ogromne znaczenie. Przed każdą bitwą musimy przeanalizować strategię i sprawić, że wróg będzie dla nas łatwym celem. W sieci istnieje bardzo wiele stron internetowych, gdzie gracze z całego świata wymieniają się opiniami na temat nowych taktyk, zatem mamy możliwość czerpania wiedzy od najlepszych. Jako, iż 4Story jest grą mmo, gdzie możemy łączyć swoje siły z siłami innych graczy, istnieje szansa na stworzenie prawdziwej armii, przy której polegną wszyscy wrogowie.

Krótka opinia o 4Story:

4Story charakteryzuje się wspaniałą fabułą i bardzo dobrym interfejsem. Sterowanie jest bardzo proste, dlatego żaden gracz nie będzie miał problemów z wbijaniem kolejnych leveli. Istotny jest fakt, że po czasie gra zaczyna się jednak troszkę nudzić i sama grafika nie robi spektakularnego wrażenia. Nasza ocena to 7/10, ponieważ mimo wszystko jest to produkcja wciągająca.

  • Plusy:
  • mimo wszystko grafika;
  • muzyka;
  • sterowanie;
  • możliwość wielopoziomowego rozwoju bohatera;
  • duża plansza.
  • Minusy:
  • gra z czasem nudzi;
  • wiele elementów nie jest dopracowanych;
  • wiele podobieństw do innych gier.

blog comments powered by Disqus