12 lutego 2016

Dragon Knight ma walentynkowy prezent

Najnowsze wieści ze świata Dragon Knight. W tym tygodniu znów powracają nagrody rankingu kwiatów. Wydarzenie rozpocznie się już jutro,  rozpocznie się 13 lutego i potrwa 5 kolejnych dni. To prezent od twórców gry z okazji nadchodzących Walentynek – święta wszystkich zakochanych. Warto zachować kwiaty dla drugiej połówki. Za osiągnięcia, jak zwykle czekają na na graczy nagrody, w tym tytuły  Księcia i Księżniczki oraz cenne przedmioty. Życzymy miłej zabawy

Żeby wziąć udział w zabawie, musicie najpierw spełnić kilka podstawowych zasad, w tym musicie posiadać co najmniej 30 poziom. Dodatkowo podczas wydarzenia będzie można wysyłać innym kwiaty, by zdobyć punkty Czaru. Ranking Księżniczek: 50 najlepszych żeńskich postaci w rankingu cross-server.  Ranking Książąt: 50 najlepszych męskich postaci w rankingu cross-server.  Rankingi są przeliczane codziennie o 23:58.  Tylko 50 najlepszych otrzyma cenne nagrody, a zwycięzca zdobędzie wspaniały tytuł.  Po aktualizacji rankingu będzie można pozdrowić zwycięzcę, by otrzymać dodatkową nagrodę. Ale uwaga – kwiaty wysłane przed rozpoczęciem eventu nie będą się liczyć w żadnym rankingu.

Dragon Knight to osadzona w świecie fantasy przeglądarkowa gra MMORPG, która stawia na rozwój postaci oraz wciągające walki w systemie turowym. Za tytuł odpowiedzialne jest tureckie studio Sala Games. Fabuła, jak to w typowym świecie fantasy, toczy się wokół walki dobra ze złem. Z pewnego królestwa zniknęła córka poważanego króla, a gracze, jako jedni ze śmiałków, mają za zadanie ją odnaleźć. W późniejszym czasie do opowiadanej historii dołączają kolejne wątki, dzięki czemu cała historia staje się kompleksowa. Właśnie w tym tkwi siła Dragon Knight.

blog comments powered by Disqus